5BILLIONSALES

 


        Surfujete na internete cez notebook, tablet, alebo mobil?

Máte možnosť prevziať kontrolu - prestať byť zneužívaný internetovými gigantmi, ktorí zarábajú na Vašich dátach. Tu dostanete zaplatené Vy za svoje dáta!

NEMÁTE ČO STRATIŤ, MÁTE MOŽNOSŤ IBA ZÍSKAŤ!

ŽIADNY NÁKUP, ŽIADNY PREDAJ

O tento projekt je najväčší záujem v USA a v Rusku!
Samozrejme, množstvo ľudí sa pridáva aj v iných krajinách.

Ako budete zarábať?

Čítajte, bude Vám to dávať logiku..

V prvom rade, treba porozumieť tomu, odkiaľ sa budú brať peniaze.

Keď prechádzate medzi príspevkami na Facebooku, tak sa Vám zobrazí často aj reklama. Často je to reklama na niečo, čo ste nedávno hľadali, alebo o čo ste sa zaujímali. Rovnako funguje aj Google reklama, ktorá Vám zobrazuje reklamy na rôznych stránkach, reklamy na niečo, čo ste nedávno hľadali cez Google.

Facebook, aj Google zarábajú tak, že za tieto reklamy, aby ste ich videli, si firmy a podnikatelia platia. Platia za vzhliadnutia týchto reklám, za kliknutia - jednoducho za návštevnosť.

Ako to však funguje pre tých, čo si zakúpia reklamu? Predstavte si, že máte vlastný e-shop a zaplatíte si napríklad 150€ za reklamu na Facebooku, alebo na Google, ktorá priláka niekoľko návštevníkov pre Váš eshop, ktorí nakúpia v takom množstve, že Vám to prinesie 50€ zisk. No oplatí sa to? Ja s tým skúsenosť mám a bol to naozaj boj a risk.

Náš projekt s názvom 5BILLIONSALES (predaje 5-tich miliárd) chce ísť ale inou cestou. Okrem nás členov v ňom budú zainteresované firmy a podnikatelia, ktorí si zakúpia reklamu tak, že zaplatia len vtedy, keď získajú predaj. Predstavte si, že Vy by ste boli majiteľom e-shopu a vedeli by ste, že z predaja máte minimálne 5€ zisk a budete si môcť tak bez problémov zadať reklamu 2€ za nákup. Získate síce takto 3€ v čistom pri minimálnom nákupe, ale máte garantovaný predaj! Je to iné, však? Už firmy, podnikatelia nebudú platiť za kliknutia, vzhliadnutia, alebo nejakú falošnú návštevnosť. Budú platiť len za skutočné predaje! A zárobky z toho budeme mať my členovia!

Všetko bude fungovať vďaka aplikácií, ktorú si nainštalujete do prehliadača a vďaka jej umelej inteligencii, ktorá Vám bude na základe Vášho surfovania na internete, na základe Vašich záujmov, ponúkať presne to, čo hľadáte. Vy budete za to platení 400 USD ročne. Len za to, že Vaše dáta bude k tomuto využívať aplikácia a jej umelá inteligencia a prinesie Vás k predajcovi, ktorého hľadáte. A budete platení aj za to, že niekomu odporučíte tento zárobok a využitie aplikácie. A aj za to, keď on odporučí, a tak ďalej až do 16-tej úrovne Vašej siete.

Takže v skratke:

1. stiahnete a nainštalujete si aplikáciu do prehliadača (bude to jednoduché, aj s návodom)
2. budete surfovať na internete a Vám sa budú zobrazovať cielené reklamy
3. NEBUDETE nič kupovať, ani predávať a BUDETE zarábať za to, čo robíte vždy, keď ste na internete - za surfovanie na internete

Je to teda zárobok úplne bez akejkoľvek investície. A Vaše zárobky budú neobmedzené vzhľadom na to, že si môžete tvoriť sieť akú veľkú chcete a že v tých 16-tich úrovniach už ani nebudete vedieť, vďaka komu získavate provízie, nebudete vedieť, kedy sa do Vašej siete pridá niekto, kto má množstvo kontaktov a vytvorí Vám sieť možno 10000, či 100000 užívateľov.

V tomto projekte zarobíte 400 USD ročne + ďalšie bonusy ako samotár. 100 USD ročne zarobíte za niekoho, koho privediete do projektu. A 5 USD zarobíte za niekoho, kto sa objaví vo Vašej sieti v druhej až 16-tej línií + ďalšie bonusy z tzv. "OVERRIDES", ktorú sú fantastické!

Otázka znie: či nie je veľa tých 400 USD ročne pre samotára, 100 USD ročne za priameho registrovaného a 5 USD ročne za každú ďalšiu úroveň (75 USD z 15 úrovní) a dajme tomu ešte nejakých 25 USD na ďalšie bonusy a odmeny pre nás a ako zisk tvorcom projektu - teda celkovo 600 USD ročne. No pre porovnanie, v roku 2018 v USA bolo minutých 670 USD na jedného obyvateľa. A to pri reklame, ktorá nemala garantovaný predaj !!! Za roky 2019, 2020 to boli určite rastúce čísla a v roku 2021 to bude ešte vyššie číslo! Tak myslím, že otázka je zodpovedaná.

Teraz začíname a máte to vo svojich vlastných rukách.. stačí sa zaregistrovať a po spustení využívať služby projektu ZDARMA. V prípade, ak chcete zarábať viac, tak určite viete odporučiť projekt ZDARMA niekomu inému. Nie je tu čo stratiť, je tu možnosť iba získať !!! Každý bude zarábať, aj ten, kto nebude tvoriť sieť. A ten, kto bude tvoriť sieť, bude veľmi dobre odmenený. Akú cestu si vyberiete Vy, to je len a len na Vás..


PREČO SA PRIDAŤ DO 5BILLIONSALES ?

V SKRATKE:

- Projekt ZDARMA pre 5 miliárd užívateľov internetu.

- Žiadny nákup, žiadny predaj!

- Zárobok 400 USD ročne pre každého, len za surfovanie na internete.

- Zárobok 100 USD ročne za každého jedného člena zdarma, ktorého privediete.

- Zárobok 5 USD ročne za každého jedného člena vo Vašej 16-úrovňovej sieti.

- Prevezmete kontrolu - prestanete byť zneužívaní internetovými gigantmi, ktorí zarábajú na Vašich dátach. Tu dostanete zaplatené za svoje dáta!

- Dostanete zaplatené za údaje a inzerenti nám budú platiť za cieľové údaje.

- Inzerenti už nebudú platiť za kliknutia, zobrazenia alebo za nejaký hókus pókus z iného odvetvia!

- Inzerenti už nebudú plytvať peniazmi!

- Inzerenti už budú platiť len za vygenerovaný predaj!

- Budú mať garantovaný predaj!

Inzerenti získavajú tržby z našej reklamnej platformy riadenej umelou inteligenciou, ktorá jej používateľov neobťažuje nesprávnymi, otravnými reklamami, pokiaľ nie sú pripravení kúpiť si produkt / službu!

Je to ako cielenie reklám na Facebooku a Google Ads, ale na steroidoch!

Čo si myslíte, koľko ľudí by ste získali, ak by zdarma, iba surfovaním na webe, zarábali 33,45 USD mesačne a ak by sa zapojili ako trojčlenná rodina, tak aj 100 USD mesačne?

Premýšľajte nad tým.. získate 10 ľudí - zarobíte do 1000 USD. Získate ich počas jedného roka 10 každý mesiac, zarobíte do 1000 USD každý mesiac. ALE, čo ak aj oni budú získavať ďalších a tí svojich ďalších a tak ďalej? Za každého z tých ľudí vo Vašej sieti máte 5 USD.

Stojí to za to vyskúšať.. uvidíme, čo z toho bude.. nie je čo stratiť, je tu možnosť iba získať.

PRIDAJTE SA POTOM AJ DO SKUPINY NA FACEBOOKU 

https://www.facebook.com/groups/247687447465288


VÝPLATY BUDÚ NA PAYPAL, BANKOVÝM PREVODOM A V BITCOINOCH


NÁVOD NA REGISTRÁCIU:

1. po odkliknutí tlačidla CLICK HERE TO REGISTER vyššie, na stránke kliknite na REGISTER NOW

2. vyplňte Vaše užívateľské meno - username, pod tým je kód sponzora, potom vyplňte kód 6-miestny kód, ktorý si zapamätajte! Ďalej vyplňte meno, priezvisko - bez diakritiky, teda bez dĺžňov a mäkčeňov. Vyberiete krajinu, vypíšete mesto, adresu, PSČ, zadáte predvoľbu a Vaše tel. číslo. Prejdite úplne dolu a kliknite na spodné tlačidlo Register with Verification a dokončíte registráciu so svojim emailom a heslom. Je to lepšie ako cez registráciu cez Facebook.

PRIHLÁSENIE A BACKOFFICE:

Prihlasujte sa tu: https://5billionsales.com/login

1. kliknite dolu pod názvom "Login With Your Email & Password" na tlačidlo LOGIN WITH WERIFICATION a ukáže sa Vám k vyplneniu email a heslo.

2. po vyplnení kliknete na LOGIN tlačidlo a kliknete na "Get Code by Email"

3. príde Vám na email správa s heslom a zadáte ho do okienok na stránke 5BILLIONSALES a odkliknete tlačidlo "SUBMIT CODE BY EMAIL"

Ak budete mať vytvorený team, tak ho kontaktujte veľmi jednoduchým spôsobom. Emailové kontakty nájdete v hornom menu pod DOWNLINE a tam pod MY LEVEL 1 EMAIL ADRESSES

DÔLEŽITÉ: je potrebné po prihlásení kliknúť vo výraznom zelenom rámčeku na "SET YOUR SECURITY CODE NOW", potom kliknúť na oranžové tlačidlo CREATE SECRET CODE a zadáte 6-miestny číselný kód, ktorý si zapamätajte!

Registrovaním pár ľudí môžete doslova explodovať svoj príjem 5-násobne sponzorovaním do úrovne 1 a oni urobia to isté!

Telefónne čísla: Udržujte svoje registrované telefónne číslo aktuálne. Testujú sa voliteľné kódy pre platby prostredníctvom mobilu a e-mailu na výber provízií. Ak nemôžete prijímať SMS na svoj zaregistrovaný telefón, nebojte sa, použijete e-mail, ale aj tak si aktualizujte svoje číslo. Je to spôsob komunikácie so sponzorom a spôsob, akým s Vami komunikuje firma, aby potvrdili Vašu identitu. Udržujte ho v aktuálnom stave.

Je mimoriadne dôležité si uvedomiť, že ak ste tak ešte neurobili, najdôležitejšou vecou, ktorú by ste mali urobiť pred uvedením na trh, je nábor ľudí do teamu, aby pre Vás pracovali vo Vašej sieti. Ak to neurobíte, Váš príjem bude nižší ako príjem iných ľudí.

Jedná sa o projekt ZDARMA, v ktorom NIKDY nič nebudete platiť! Preto tu nie je ŽIADNE RIZIKO straty financií. Jediné, čo môžete stratiť v prípade neúspechu projektu je čas, ktorý do toho dáte.


https://5billionsales.com/affiliate/dasa54