DATABÁZA KONTAKTOV


MLM Lide.

Pomůžeme Vám získat kontakty pro Váš MLM.

  Spousty lidí na celém světě se už setkalo se systémem MLM (Multi Level Marketing). Někdy se také označuje jako síťový marketing (network marketing). Je to způsob propagace firmy, který využívá dohromady dvě marketingové strategie – přímý marketing a franchising. Nákupem produktu u dané firmy se většinou stáváte také distributorem (obchodním zástupcem) a pokud se Vám podaří prodat produkty firmy dalším lidem, máte z prodeje provize.
  Na světě existuje údajně více jak 5000 MLM společností, které nabízejí různé produkty. V MLM firmách jste placeni na základě Vašich výsledků a jak jich dosáhnete, nebo kolik tomu věnujete času je jen na Vás. Lidé tak často využívají různé MLM systémy jako svůj vedlejší přivýdělek (brigádu) ke svému hlavnímu zaměstnání. MLM je také ideální přivýdělek pro maminky na mateřské dovolené, studenty či lidi v důchodovém věku.

MLM lidé.cz - shrnutí.

 1. Na MLMlide.cz najdete cenné kontakty na lidi, kteří se zajímají o MLM.
 2. Zaregistrujte se a zaplaťte registrační poplatek 100 Kč.
 3. Jakmile Vaše platba dorazí, získáváte 20 kreditů.
  Platí, že
  1 kredit = 1 kontakt.
 4. Vyberte si v seznamu zaregistrovaných lidí kontakt, který se Vám bude zamlouvat a zobrazte si ho. Odečte se Vám 1 kredit. Jelikož vidíte dopředu seznam MLM, kde již daný člověk pracuje nebo co už zná či nechce, neutrácíte tak zbytečně kredity.
 5. U všech kontaktů po zobrazení dále uvidíte jméno, email (ověřený) a možná i telefon (je to nepovinný údaj).
 6. Kontaktujte daného člověka dle svého uvážení svými komunikačními prostředky (email, telefon).
 7. Budete-li posílat email, nezapomeňte uvést, že jste získali kontakt na MLMlide.cz, aby jste nemohli být nařčeni ze spamu.
 8. Další kredity si můžete přikoupit (viz ceník).
 9. Pokud přivedete nového člověka na tyto stránky, získáte 10 kreditů.
 10. Být dlouhodobě zaregistrován se vyplácí. Vždy když si Váš kontakt koupí 10 uživatelů, získáte věrnostní bonus 1 kredit.

Partnerský program

 Propagujte tyto webové stránky přes doporučující (referral) odkazy.
Za každého uživatele, kterého přivedete, získáte 10 kreditů.
K tomu navíc automaticky uvidíte i kontaktní informace nově přivedeného uživatele. Získáte tak celkem 11 nových kontaktů. Jakmile nový uživatel klikne na Váš odkaz, uloží se v jeho počítači informace (tzv. cookies), že přišel právě díky Vám. Uživatel pak má celý měsíc na to, aby se zaregistroval. Kredity Vám budou připsány v momentě, když nový uživatel uhradí registrační poplatek.

http://www.youtube.com/watch?v=SElr_4a4XYY

Provozujete-li jakýkoliv MLM (Multi Level Marketing), pak zajisté neustále hledáte nové lidi do svého týmu. Díky webovkám www.mlmlide.cz bude Vaše podnikání snažší. Najdete tu spousty kontaktů na lidi, kteří se zajímají právě o mlm systémy....

Co je nejdůležitější na mlm systémech? Je to produkt nebo historie mlm firmy? Troufám si tvrdit, že hlavním pokladem firem jsou lidé. Budou-li ve firmě lidé, kteří spolu dobře vychází nepochybně to pozvedne výkony firmy. U firem pracující na systému Multi Level Marketingu je to stejné. Mnohdy nový lidé vstupují do toho Vašeho mlm právě kvůli Vaší osobnosti a teprve poté kvůli samotným produktům.

Na světě existuje jak 5000 mlm společností a není snadné sehnat nové lidi do své struktury. Zpočátku oslovíte své známé a kamarády, ale tento okruh kontaktů se dříve nebo později vyčerpá a co dál? 

Právě z tohoto důvodu vznikly webovky
 www.mlmlide.cz/?p=1185  které Vám pomůžou sehnat nové kontakty. Je samozřejmě potřeba ke kontaktům přistupovat s citem a neposílat spamy. Kdo toto dokáže, pro něj mají mlm lidé velký potenciál. 


Podnikání na internetu se stává hitem a spousty lidí si tím zkouší vydělávat. Multi Level Marketingové firmy zde mají svůj nezastupitelný podíl a nemálo lidí to zkouší touto cestou. Nyní, když máte k dispozici pomůcku, kde můžete sehnat kontakty, mělo by Vaše podnikání být jednodušší. Zbývá Vám jenom vybrat si to správné mlm nebo si počkejte co Vám nabídnou jiní a pak se teprve rozhodnete.

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM
______________________________________________________________________________

INZERTNÍ SERVERY ČR-SK-PL