VÝMENA ODKAZOV

HĽADÁTE RIEŠENIE NA ŽIVOTNÉ PROBLÉMY? 
Určite sa vám hodí niektorý z týchto kurzov: https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/ostatni-kurzy-a-sluzby
Pri objednávaní nezabudnite uviezť tento kód - 19062021EPMM45

Ponúkam Vám spoluprácu vo forme výmenou odkazov. Zvýši sa Vám návštevnosť a väčší záujem o Vaše produkty,alebo služby. Podmienkou je zverejnenie mojich odkazov na Vašu (Vaše) stránky. 

V prípade záujmu mi napíšte na e-mail : gancadasa@gmail.com


Ako pridať web stránku do Google ?

Google je najpouživanejši a najväčši webový vyhľadávač pomocou ktorého ostatný užívateľia dokážu vyhľadať aj vašu web stránku.
Vaša stránka sa do zoznamu Google automaticky po jej publikovaní (vytvorení) aj sama pridá asi v priebehu do 1. mesiaca.
Poradie vašej web stránky v Googli závisí od návštevnosti a od počtu odkazov (linkov) ktoré na vašu stránku smerujú z iných stránok alebo webových vyhľadávačov, preto je veľmi dôležité zaregistrovať vašu stránku na čo najviac webových vyhľadávačov a katalógov poprípade umiestnovať odkazy na vašu web stránku na iné strýnky, ale stránky s vysokou návštevnosťou majú na vaše poradie vyššý vpliv akos tránky s malou návštevnosťou.
Pridanie web stránky ručne do Googlu: Pridať web stránku do Google ručne
Zoznam najpoužívanejších webových katalógov a vyhľadávačov: Katalógy a vyhľadávače
Google

  https://www.uloz.to/?partner=1495315

SKRÁŤ ODKAZ A ZAROB SI : https://webink.cz/ref/dasa51

BEZPLATNÉ ZVÝŠENIE  NÁVŠTEVNOSTI  VAŠICH  STRÁNOK:

Reklama zadarmo, zvýšenie návštevnosti
http://www.websurf.cz/?ref=93133


http://freerotator.com/?uid=dasa45

https://www.tipli.sk/p/63309

Bezplatné Formuláre:
https://dasa51.wufoo.com
http://www.123contactform.com/index.php?p=dashboard
http://dasa46.formees.com
https://www.survio.com/survey/d/T8A9C4U6G1M4E6A1P
https://www.google.com/forms/about/


Bezplatné rozosielanie e-mailov:
https://us7.admin.mailchimp.com   

Posielanie 1500 e-mailov každé 3 dni   http://listbonus.com/aff/dasa52


Bezplatná tvorba Dotazníkov:
http://www.survio.com/?tap_a=6336-f15dda&tap_s=44299-0a8084
www.click4survey.skAko okopírovať a upraviť obrázok z plochy PCReklama zdarma, zvýšení návštěvnosti   


Jak si vytvoříme blikající reklamu?

Také se tomu říká „animovaný gif“. Pokud má člověk ty správné nástroje, je to jednoduché. Postačí dva jednoduché prográmky zdarma, které si stáhneme do svého PC. Jedná se o grafický editor PhotoFiltre, který je v češtině a GifAnimator, který je sice v angličtině, ale velmi jednoduchý na používání. Níže dávám videonávod, jak na to. Jsou i jiné, pokročilejší nástroje, ale pro začátečníky a nejen pro ně to bohatě stačí.

Úprava PDF online: http://www.pdfescape.com/

PDF escape je jedním z nejlepších online nástrojů zdarma, které můžeme použít pro úpravu PDF souborů online.Stránka poskytuje velmi snadné a bezproblémové ovládání. Zde jsou některé z funkcí, které nabízí: 
  • Komentovat PDF dokumenty
  • Vytvořit nové PDF formuláře
  • Editace PDF souborů
  • Vyplnit PDF formuláře
  • Heslo pro ochranu PDF obsahu
  • Sdílet PDF dokumenty
  • Uložení a tisk PDF souborů
  • Zobrazit PDF soubory online
Taky se můžete zaregistrovat na jejich stránkách k ukládání PDF souborů on-line. Editor nabízí spoustu možností. Od kontroly boxu, vkládání textu v různých fontech, to vám poskytuje širokou škálu flexibility. Také vám poskytuje možnost stáhnout si PDF soubor přímo z internetu zadáním jeho webové adresy.

Grafický editor online: http://pixlr.com/editor/

Grafických editorů online je více, ale Pixlr se mi jeví jako nejlepší z dostupných online nástrojů. Je to poměrně výkonný editor, který má v nabídce i práci s vrstvami. Obsahuje i funkce pro druhé tlačítko myši a velkou nabídku editačních nástrojů.

Připomíná Adobe Photoshop. Je v češtině, je zdarma a na základní úpravy obrázků i fotografií úplně postačí.

Videokonference Appear zdarma: https://appear.in/

Nedávno jsem našel na internetu videokonferenci, kterou si spustíte online a zdarma. Bez nutnosti instalace nějakých doplňků nebo programů. Je pro 8 lidí, ať jsou kdekoliv.
Ať už vám jde o pokec s přáteli nebo o pracovní poradu s úzkým kruhem spolupracovníků, anebo dokonce prezentaci pro 7 lidí, není to žádný problém. Lze tady i sdílet vaši obrazovku.Online produkt je od norské firmy appear.in. Podporují ji zatím prohlížeče Mozilla Firefox, Google Chrome a Opera.
Na konferenci si vytvoříte místnost, můžete si do ní nahrát vlastní pozadí. Může být jen jako jednorázová, nebo si ji můžete přivlastnit – pojmenovat libovolným názvem. Tento název pak slouží i jako webová adresa, např. appear.in/vasnazev .
Když si tuto konferenční místnost založíte, stačí pozvaným poslat tento link. Funguje jak na počítači, notbuku, tabletu i na telefonu s androidem. U Google Chrome je trošku složitější nastavení, ale je tam velmi přehledná nápověda, měl jsem to nastaveno ani ne za minutu. Pokud máte v místnosti neukázněného návštěvníka, lze jej vykázat ven. V místnosti je samozřejmě i chat.
V Google Chrome se dá nainstalovat do horní lišty spouštěcí tlačítko, takže kliknutím na něj se rovnou přihlásíte, na dalších prohlížečích jsem to nezkoušel.
Pro jednotlivce plánuje dobudoucna údajně tato firma provoz zdarma, pro korporátní firmy za poplatek.
Považuju tento online nástroj jako velmi dobrou pomůcku.
REGISTRÁCIA: http://admf.co/?4Y9PTUM
Reklama zadarmo, zvýšenie návštevnosti

https://uloz.to/?partner=1495315
https://www.facebook.com/dasa67
https://www.instagram.com/dasa6722/