MIKRO PRÁCA

Mikro práca na internetebrigáda na doma


V tejto neistej dobe hľadá čoraz viac ľudí možnosť ako zarobiť nejaké to euro navyše. Mnohí už určite počuli o nespočetných možnostiach zárobku a práce cez internet ako je skladanie pier, lepenie obálok a podobne. Ako si však zarobiť resp. privyrobiť niečím iným ako spomínanými prácami? Dnešná doba našťastie ponúka veľa alternatív a jedným z riešení, ktoré môže zlepšiť vašu finančnú situáciu môže byť napríklad nový druh práce, takzvaná mikro práca, alebo brigáda na doma. Nenechajte sa zmiasť, mikro práca neznamená mikro zárobok. Práve naopak, ak ste kreatívny a šikovný, zarobiť si môžete pokojne aj 500 eur za mesiac. Vedzte, že to je ideálna možnosť pre tých, ktorí chcú robiť to čo ich baví a popri tom si zarobiť aj nejaké peniaze. Dostávať peniaze robením toho, čo ma baví a je mojim koníčkom? Nemožne? Tak to sa mýlite...

Prvý portál svojho druhu na Slovensku jaspravim.sk ponúka takúto možnosť mikro práce resp. brigády všetkým, ktorí by si chceli takýmto spôsobom legálne a bezpečne zarobiť peniaze. Stačí ak máte počítačpripojenie na internet a dokážete poskytnúť nejakú službu či produkt po ktorom je dopyt. Možnosti sú neobmedzené a často závisia od kreativity samotných predávajúcich. Čím kreatívnejšie služby, tým samozrejme lepšie. Ponúknuť však môžete čokoľvek, čo vás napadne. Môže ísť o banálne práce, ako dať navrhnúť svadobné oznámenie, prepisovanie textov, drobné preklady, vyretušovať fotku, štrikovanie rukavíc, pečenie perníkov, či koláčov a podobne. Jednoducho čokoľvek čo vás baví a myslíte si, že by mohlo byť o to záujem.

Snáď najväčší dopyt je po rôznych programátorských, prekladateľských, či grafických službách. Pri zhliadnutí portálu určite neujde vašej pozornosti ani kategória “vtipné a čudné”, ktorá sa vyvinula akosi prirodzene a jej obľúbenosť stúpa. V tejto kategórii nájdete napríklad osobu, ktorá ponúka veštenie z cigánskych kariet za 40 eur, numerologický rozbor osobnosti za 5 eur, alebo napríklad vysvetlenie zmyslu života, ktoré bolo zakúpené už pár krát a kupujúci boli zjavne spokojní.

Aké sú ďalšie výhody tejto brigády na doma?
  • prináša nielen možnosti ako si obohatiť peňaženku o pár drobných, ale dokonca aj možnosť založiť si podnikanie na internete.
  • nemáte žiadny pevne stanovený pracovný čas, robíte keď uznáte za vhodné.
  • nemusíte sa učiť nič nové, pretože ponúkate to, čo viete najlepšie.
  • netreba dochádzať do práce, pracujete z pohodlia vášho domova.
  • stačí vám počítač s pripojením na internet.
  • možnosť podnikať bez toho, aby ste si založili vlastnú firmu, nepotrebujete ani živnosť.
  • ak ponúknete niečo originálne a ľudom sa to bude páčiť, môže vám táto práca zarábať aj niekoľko stoviek eur mesačne. Do 500 Eur ročne nie je nutné príjem zdaňovať.
  • nemáte žiadne náklady.

Stránka Jaspravím.sk ponúka optimálne riešenie pre všetkých, nielen tých, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu, ale aj pre kupujúcich, ktorí hľadajú nižšie ceny a teda možnosť ušetriť nejaké peniaze.

Celý proces prebieha priamo na stránke. Kupujúci zaplatí za produkt, či službu hneď po objednaní do tzv. zábezpeky, ktorá bude ponúkajúcemu vyplatená až po úspešnom dodaní služby, či tovaru. O svoj zárobok sa preto nemusíte báť, kupujúci platí peniaze vždy vopred, od vás sa na oplátku očakáva, že ponúkanú službu, či produkt aj dodáte. Viac informácii ako to všetko funguje sa dozviete na samotnej stránke www.jaspravim.sk

Je teda jedno či ste učiteľ, programátor, dôchodca, nezamestnaný, alebo mamička na materskej dovolenke,  či si chcete zarobiť len pár eur na prilepšenie, alebo si chcete zarobiť na dovolenku, poprípade by ste sa chceli možno týmto spôsobom aj živiť, určite bude táto brigáda na doma pravé pre vás. Preto ak máte dostatok voľného času, ktorý by ste chceli využiť lepším spôsobom ako napríklad sledovaním televízie a chuť zarobiť si vrele vám to odporúčam.

Je to jednoduché, zaregistrujte sa na portáli jaspravim.sk, podajte si zadarmo inzerát a ponúknite niečo čo viete najlepšie. Vaše služby môžete ponúknuť až tisíckam firiem a obyčajným užívateľom.